Aksiyon Oyunlari 583 0

Batman: Arkham Origins

Batman ™: Arkham Origins, gişe rekortmeni Batman: Arkham videogame franchise’daki bir sonraki taksit. WB Games Montréal tarafından geliştirilen oyun, genişletilmiş bir Gotham Şehri‘ne ev sahipliği yapıyor ve birkaç yıl önce Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City, franchise’nin ilk iki eleştirmenli oyunuyla tanıştı. Gotham City’nin en tehlikeli suçlularının yükselişinden önce oyun, genç ve rafine olmayan bir Batman’i sergiliyor ve ilk kariyerinde karanlık şövalye olma yolunu belirleyen bir suç savaşçısı olarak belirleyici bir anla karşılaşıyor.

Oyun Tanımı

Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır, Batman‘in savaş ve gizli yetenekleri, dedektif becerileri ve savaş ve keşif için araçlara odaklanır. Ana hikayenin yanı sıra, Batman, polisin suçlarla başa çıkmasına yardım edebilir ve şehri terörize eden diğer denetmenlerle yüzleşebilir. Arkham Origins, Batman’in suçları neredeyse yeniden yaratma yeteneğini tanıtarak, olay yerinde araştırma yapmasına ve suçluyu tanımlamasına olanak tanıyor. Oyun, çok oyunculu yetenekli serideki ilk oyun. WB Games Montréal, dizi yaratıcılarından Rocksteady Studios’dan Arkham Origins için geliştirme görevlerini devraldı.

Oyun genel olarak olumlu eleştiriler alırken, teknik konular için eleştirildi, önceki Arkham oyunlarının içeriği çoğaltıldı ve gereksiz yere değiştirilirken, çok oyunculu boyut diziye gereksiz bir ek olarak kabul edildi. Bir arkadaşı oyun, Batman: Arkham Origins Blackgate, Nintendo 3DS ve PlayStation Vita için Arkham Origins ile piyasaya çıktı ve Ekim 2013’te iOS ve Android platformları için bir spin-off mobil oyun yayınlandı. Animasyonlu bir devam filmi, Batman: Assault on Arkham , 2014 yılında piyasaya sürüldü ve bir halefi video oyunu olan Batman: Arkham Knight, Haziran 2015’te piyasaya sürüldü.

Oyunu İndirmek İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir