Aksiyon Oyunlari 225 0

Red Faction Guerrilla RE-MARS-TERED

Red Faction: Gerilla, orijinal Red Faction’ın iklimsel olaylarından 50 yıl sonra belirlendi. Oyuncuların, baskıcı Dünya Savunma Kuvvetleri’nden kurtulmak için savaştıkça, yeni kurulan Red Faction hareketi ile isyancı bir savaşçı rolünü almalarına izin veriyor.

Oyun Tanımı

 

Red Faction: Gerilla, orijinal Red Faction’ın iklimsel olaylarından 50 yıl sonra belirlendi. Oyuncuların, baskıcı Dünya Savunma Kuvvetleri’nden kurtuluş için savaşırken, yeni kurulan Red Faction hareketi ile isyancı bir savaşçı rolünü almalarına izin veriyor. Red Faction: Gerilla, büyük bir açık dünya, hızlı tempolu gerilla savaşı ve gerçek fizik tabanlı yıkım ile yıkım tabanlı oyun oyununun sınırlarını yeniden tanımlar.

Genel Özellikler:

  • Dünya Gerilla Savaşını Aç – Kimin, ne zaman, nerede ve nasıl savaşacağına siz karar verirsiniz. EDF hedeflerine karşı isyancı saldırılara öncülük etmek için gerilla taktiklerini, doğaçlama silahları ve modifiye edilmiş araçları kullanın. Kendi oyun stilinize dayalı saldırıları başlatın, seçtiğiniz herhangi bir sıradaki görevleri üstlenin ya da EDF’in Mars’taki tutuşunu zayıflatmak için yıkıcı faaliyetlerde bulunun.
  • Stratejik Tahribat – Taktik avantajlarınıza zarar vermeyin, düşman kalelerine saldırmak için pusuya veya zincir reaksiyonu patlamaları yapın ve oyun ortamını kalıcı olarak değiştirin. Sinek üzerinde doğaçlama yapmak için tam dinamik fizik tabanlı tahribattan yararlanın: bir pusu ya da kaçışı ayarlamak için bir duvar ya da zeminde delikler açın, takipçilerinizi durdurmak için bir merdiven alın ya da dışarı üflenmiş duvarlardan araç sürün.
  • Evrimleşen ve Acil Oyun – EDF’yi yenmek için savaş taktiklerini – oyun stillerini, araçları, silahları ve patlayıcıları karıştırırken – sürekli değişen bir manzarayla yolunuzu ayırın.
  • Epic Sci-Fi Ayarı – Parker’ın ıssız maden karakolundan parıldayan EDF başkenti Eos’a devasa, affetmeyen Mars manzarasını keşfedin; daha sonra EDF güçleri, Kızıl Taraflı direniş savaşçıları ve çapraz ateşe yakalanan ezeli göçmenlerle dolu, yıkıcı, açık dünya ortamlarını yırtıp yıkın.
  • Multiplayer Combat – Gerilla savaş yeteneklerinizi çok yıkıcı çok oyunculu savaş modlarında test ettiğinizde saklanabilecek bir yer yok.

Oyunu İndirmek İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir